Tvoření s Polyvore

Tvoření s Polyvore 0.2

29. července 2014 v 16:40 | kattews
Předem se omlouvám, že jsem se při příjezdu z tábora, ale musela jsem vybalovat, neměla jsem čas. Hm, dobrá výmluva. Ale mám náladu složit zase nějaké outfity, tak je sem přidám. (:

Tvoření s Polyvore 0.1

8. července 2014 v 22:38 | kattews
Založila jsem si novou rubriku Tvoření s Polyvore, kam budu přidávat články s vytvořenými outfity podle mého vkusu. Snad se vám budou alespoň některé líbit, protože každý má jiný vkus a jiný styl. Většinou si tvořím outfity takové, jaké bych opravdu nosila. :) Později možná přidám možnost, že byste mi do komentářů posílali své outfity a možná by se objevily v mém příštím článku. ^_^
První je s názvem PINK BOSS. Hlavní vzor jsou kytičky a růžová barva. Tenhle outfit patří do mých starších a pořád si nemůžu vysvětlit, jak jsem tam sakra mohla přidat tu černou čepku. Zdá se mi, že se vůbec nehodí.


Další outfit má jméno GREEN AND NATURE (Zelená a přírodní) - Líp by tam sedělo GREEN AND STILL NATURE (Zelená a stále přírodní), ale to neva. :D Tenhle outfit je můj nejoblíbenější, protože tuhle barvu naprosto miluju a prostě ty boty, ty kalhoty, všechno woooooaah. <3

Mainstream název poslední outfitu je PINEAPPLE (jak originální). Ale straašně se mi líbí, jeden z mých nejoblíbenějších.
 
 

Reklama