#o těch vedlejších věcech

Jsem jiná?

12. června 2014 v 16:15 | kattews
Každý člověk potřebuje oporu. Třetí ruku, která ho postaví na nohy v těžkých chvílích. Pomůže v depresi, ve špatné náladě a pochopí vás naprosto vždycky. Nezradí vás, řeknou vám naprosto všechno. Všechno, co byste měli vědět a tím vám naznačí, že vám věří. Dokážete se s ním bavit naprosto o čemkoli. A když se vám něco stane, první člověk, komu se svěříte, je právě on. Kamarád nebo kamarádka. Ke štěstí stačí jeden. Někdo má přátel hodně, někdo má jednoho a někdo nemá žádného. Bohužel v téhle době člověk bez kamarádů nemá mezi ostatními šanci.
Poslední dobou... je to složité. Když mě něco trápí, neběžím za kamarádkou, běžím za mámou. Poslední dobou mi prostě nikdo nerozumí. Nemůžu sdílet svoje city, protože je prostě nikdo nepochopí. Cítím se strašně odlišně oproti všem spolužačkám a spolužákům. Zdá se mi, že nepatřím do naší třídy. Nepatřím k těm pipkám od nás. Všichni zažívají těžkou pubertu. Holky se snaží být co nejviditelnější, co nejpřitažlivější a upozorňují na sebe. Kluci jsou doslova odporní. Chovají se k holkám naprosto příšerně, jsou vulgární.
Tohle období mě naprosto zabíjí, začínám si myslet, že se všichni zbláznili. Protože nejde říct vlastní větu bez toho, aby se neobjevovalo tisíce urážek a prskanců. Proto si myslím, že byste si všichni měli vážit těch, co při vás stojí. A z hádky si nic nedělejte, pořád toho člověka máte. Pořád stojí při vás.

Miley: The Movement

31. května 2014 v 12:01 | kattews
Čaute! :)
Na podzim jsem tu psala článek o Miley Cyrus a o tom, jak se chová, jak na ni reagují lidi atd. (Můžete si ho zpětně přečíst tady.) Nedávno jsem viděla (nevím, jak to mám říct :D) takový dokument o Miley. Sama s dokumentem spolupracovala a celé je to o ní v aktuální době, jak se cítí, co říká na svou změnu, jak tvořila písničky (We can't stop, Wrecking Ball...) Myslím, že když si uděláte čas 40 minut a podíváte se, uděláte si na ni jiný obrázek. Udělají si ho hlavně ti, co nechápou její chování atd. V tom videu máte všechno vysvětlené přímo od Miley.


Vždycky jsem ji měla ráda, ta její změna se mi naopak líbí. (Proboha, vždyť jí je 21, není dítě!) S krátkými vlasy si nabudila takovou svou originalitu. Je ráda středem pozornosti, má svůj styl.
Trailer (HD) k videu The Movement:

Kvalita není zrovna nejlepší, ale když Movement zhlédnete, už vás od ní nic nepřekvapí.

TAG od Týny

14. května 2014 v 21:26 | kattews
Jsem od Týny nominována na vyplnění jednoho tagu. Spočívá v tom, že musím nominovat další blogerky a vymyslet jim dalších 6 otázek. Možná to není v pravidlech, ale nominuji jen jeden blog, nemám jich tolik:)

OTÁZKY OD TÝNY:

1) Co tě na blogu zaujme jako první?
Popravdě jsem moc nepochopila otázku. Nevím, z jaké to myslíš strany, jestli myslíš spíš zaujmout nebo všimnout. Pokud jde o tvůj blog, zaujme mě samozřejmě nejvíc tvůj jednoduchý design. A jestli jsi to myslela z jiné stránky, obecně na všech webech, tak mě jen tak hned něco nezaujme. Ale všimnu si hlavně toho designu a uspořádání stránky.

2) Jaké místo by jsi chtěla navštívit?
To místo je jen jedno a navždycky bude. Florida, USA. Nic víc k tomu neřeknu, to místo miluju, přeju si už od čtvrté třídy tam jet, ale v 6. třídě se mi teprve osvědčil jeden důvod. Možná o tom někdy napíšu článek.

3) Co by jsi udělala, kdybys dostala/vyhrála/měla 1 milión?
No tak, v mém věku je to složité :D Něco bych nechala rodině a hlavně bych všechny peníze cpala na cestování (Florida?) a foťáky, oblečení. A asi bych něco dala do dětského domova. Jenže těžko říct v té situaci. Každý má plno lítostných keců, ale když dostane peníze, na charitu a tyhle podobné věci myslí jen málokdo. A kdo ví, co jsou to za lži.

4) Jakou myslíš, že máš povahu?
Jsem přátelská, citlivá, zbabělá a předvídatelná. Myslím si, že lezu hodně lidem na nervy. Prý jsem sympatická, prý jsem namyšlená. Těžko říct, ale na svou povahu nějak nemyslím. Ale řekla bych, že nějak špatnou ji nemám.

5) Věříš tomu, že jsou pravé věštkyně, média (mluví s dušemi) atd.?
Na ty věštkyně opravdu věřím, protože znám paní, co měla od jedné věštkyně vyvěštěný osud. A opravdu se jí stal. Samozřejmě, můžou být podvody a další nápady v médiích, jak vytahat z lidí prachy, ale řekla bych, že nějaké věštkyně tyhle schopnosti opravdu mají.

6) Jakou hudbu posloucháš a v jaké situaci (když jsi smutná, šťastná atd.)?
Poslouchám snad úplně všechen druh hudby, nedělám si srandu, dokážu poslouchat úplně všechno. A když jsem smutná, většinou si pustím tuhle. Ale poslední dobou jsem si oblíbila tuhle. Tu poslouchám, když mám dobrou náladu, je taková uklidňující. Ale opravdu poslouchám všechno :)

Nominuji Lenku a Lucku

s otázkami:
1) Jaký systém ve škole by jsi zavedla (oproti dnešní době)?
2) Kdyby tě někdo ze starších lidí v důchodu náhodou na ulici požádal, aby jsi s ním šla za roh, co by jsi udělala?
3) Jaký máš názor na šikanování lidí s nadváhou, podváhou atd.?
4) Už jsi se setkala s hatery na nějakém webu, sociální síti?
5) Je dnešní mládež lepší než v minulém století?
6) Dokážeš vymyslet nějaký vynález, který by lidem usnadnil život?

Páteční písnička

4. dubna 2014 v 21:24 | kattews
Proč neoslavit to, že je pátek? Pustťe si relaxační hudbu. Mně se třeba strašně zalíbila a každou chvíli si ji pouštím. Poslechněte. :)

Lidé, které si poslední dobou oblibuji.

3. března 2014 v 21:08 | kattews
Dřív jsem měla ráda Hannu Montanu. Měla jsem ráda celý Disney Channel, jenže jak se změnil, tak jsem ho přestala sledovat. Ano, už mi je trochu víc let, už to prostě není pro mě. Tak jsem si ho odstranila ze sledovaných programů a odtrhla se od Disney světa. Nesledovala jsem žádné seriály, nic. Trochu jsem se odtrhla od lásky k hollywoodským hvězdám. Ale jde to trochu mimo téma. Prostě jsem si řekla, že už se do žádné celebrity nezamiluju a nebudu ji sledovat. Že jsem na to prostě neměla náladu. :D No, jenže. Zase se zapojuji, nejen do nějakého Disney, z čeho jsem už vyrostla (ale ráda ho mám pořád!).
Proto vám představuji pár osobností, které jsem si za poslední čas oblíbila. :)

Važte si svého života.

16. února 2014 v 15:30 | kattews
Poslední dobou čtu případy o tom, jak to máte v životě těžké, že jste dostali bílý iPhone místo černého, že se s vámi rozešel kluk a že se hodláte řezat. Zvedá se mi z vás žaludek, opravdu.

Že by.. další změna? ^^

24. října 2013 v 18:27 | kattews
Je tu další změna, tentorkát óóó hodně větší, nemyslíte? A taky lepší. Moje nová super affkyně mi vytvořila layout. Mě se strašně líbí. Určitě vám taky, tomu věřím! :D Škoda, že neumím nastavovat a ořezávat layouty. Jinak bych taky tvořila. Tak ráda! No, každopádně.. změněné je úplně všechno. Až na články a rubriky je všechno nové. Nová ikonka, avatar, popisky. No úžasné! :) Podívejte se taky na její blog a objednejte si u ní něco. :) bude ráda >:D
Omlouvám se za tak převratné změny, ale tak co. Změna je život. :3

Mějte se!

Koupím léto!

9. října 2013 v 16:10 | kattews
Začátek října je "trochu" chladnější. Ačkoliv já doslova MILUJI léto, tak mi zima celkem vadí. Podzim je krásný, nevadí mi, ale ráno, když jdu do školy, jsou 2 stupně, tak to pardon..

Přináším vám vzpomínky z ledna, kdy jsem navštívila jih Španělska a taky nabídku, že si od vás koupím teplo, jako bylo tam.

Info týdne - dobrá a špatná zpráva

29. září 2013 v 19:32 | kattews
Ahoj!
Přináším vám info z týdne. Bohužel jsem dneska psala půl hodiny 2. kapitolu Last Chance a zveřejnil se mi jen poloviční článek - NECHÁPU PROČ?! Opravdu mě to naštvalo, takže pokračování dlouho nebude, omlouvám se. Přes týden napíšu další kapitolu Parrot, aby se neřeklo. Nestíhám, mám tréninky volejbalu, musím se učit, učitelé týrají.
Mějte se. :)

Fástfůdy všude!

25. září 2013 v 16:21 | kattews
Neříkejte mi, že jste nikdy nic nejedli v nějakém fastfoodu. Každý (nebo ne?) určitě někdy slintal nad těmi smaženými masy. Kdo ví, jestli je to vůbec maso a jestli je vůbec "zdravě" usmažené. :) Housky plné "masa a zeleniny" neboli hamburgery zavalily celý svět. Kolik druhů je? Ano, něco přes 50 druhů, pěkné, ne? No, abych začala, tak fastfoody vznikly v Americe. Nejznámější je McDonald, KFC, Burger King.. V dnešní době to zavalilo hlavně 40% teenagerů, kteří vlastně nepijí nic, než Coca Colu a hranolky. :) Amerika a ostatní státy to berou jako super vynález, co tahá z lidí prachy. Nevěříte?
FASTFOOD = RYCHLÁ NEZDRAVÁ STRAVA PRO LIDI => PŘEJÍDÁNÍ => OBEZITA => NEMOCE => PŘEDČASNÁ SMRT => LÉKY => PENÍZE
Opravdu pořád nevěříte? Tohle je krutá realita. Obecně.. ve fastfoodech se podávají hranolky, zmrzliny, hamburgery, bagety, sladká pití.. mnoho dalšího! Ano.. i já se nechala nachytat a dřív jsem chodila do "mekáče" často. Teď tam nechodím vůbec a nechybí mi to. Upřímně.. dělá se mi z toho zle. Nejhorší na tom je, že spolužáci nebo možná i ostatní lidé mají tuto stravu jako svačinu do školy denně. :)

fastfood
zdroj: weheartit.com1) Jaký účel mají podle vás fastfoody?
2) Už jste ve fastfoodu někdy jedli nebo pili?
3) Znáte někoho, koho fastfood změnil?
4) Charakterizuj hamburger jednou větou.

Kočky vyhubí ptactvo?

22. září 2013 v 13:49 | kattews
Ahoj!
Někde jsem četla, že šelmy - konkrétněji kočky se pomalu blíží k vyhubení ptactva. Začalo mě to celkem zajímat.
Určitě se vám někdy stalo, že váš kočičí mazlíček přinese před dům malého opeřeného drobečka - bohužel už zakouslého. Sice vynadáte kočce, ale ona se z toho moc nepoučí (jak která?). Bird Conservation předpokládá, že kočkám padne v USA za oběť kolem 500 miliónů ptáků za rok. Domácí mazlíčci mají na svědomí plnou polovinu úlovků.
Kočky mají výhodu, aby ukořistili ptáka. Umí dobře šplhat na stromy, rychle běhat a jsou hbitá jako.. jako.. šelmy?!
80% ptačích životů má na svědomí přirozený nepřítel
47% skončí v zubech a drápech koček
Pokud se podíváte třeba někam do venkovských míst, kde je koček opravdu hodně, procenta jsou vyšší, alespoň si to myslím i já. Neříkám, že kočky jsou špatná stvoření, ale tenhle zvyk by si měly odnaučit. :)

Little cutie.♥
zdroj: weheartit.com


1) Vystihněte jednou větou kočičí drápy.
2) Jste na straně ptáků nebo koček?
3) Máte doma kočku? Už jste se setkali s tím, že přinesla domů nějaké živé zvíře?

Vesnice

21. září 2013 v 16:46 | kattews
Giorgeti
zdroj: weheartit.com

Život na vesnici? Nic hezčího být nemůže! Příjemný klid, pocit odpočinku, žádná auta jezdící kolem tebe.. vesnice je místo, kde znáš snad úplně všechno a všechny. :) Nežiju sice na vesnici, ale mám tam chatu, kde strávím částečně celé prázdniny s mojí sestřenkou. Možná nemám blízko obchod Guess a nebo obchod Reserved, ale život na vesnici se nedá srovnat s městem. Každé místo má své výhody. Každý má své místo, kde žije. Někomu více vyhovuje město, než vesnice, protože rád nakupuje (:D). Někdo chce ale víc klidu. Na vesnici se většinou setkáte s příjemnými lidmi. Někteří si ale úplně nesednou a vznikne tak "válka přes plot" :D. Kdo má hezčí zahradu nebo čí pes budí ostatní? To všechno vrtá hlavou sousedům. Babičky a maminky vaří, děti si hrají venku, dědečkové a tatínkové jdou do hospody. Takhle to na většině vesnicí ještě částečně vypadá. V dnešní době je tomu trochu hůře uvěřit, protože se to ve městech ani tak moc neděje. Ve městě každý někam pospíchá, nakupuje, krade.. někdo řve, někdo se směje.. no, je tam vždycky živo! Za to na vesnici si takový ustaraný člověk odpočine hned.
Krátký článek, kde jsem toho moc nenapsala,nějak mi dneska nefunguje mozek. Moc názorů na toto téma nemám, každý radši žije někde jinde než ostatní.

Jaký je váš názor na život na vesnici?
Žijete radši ve městě?
Souhlasíte s článkem?

18.9. 2013

18. září 2013 v 18:19 | kattews

Ahooj!
Konečně jsem se dostala k tomuto okamžiku - napsat do vyhledavače "kattews.blog.cz" a odhodlat se napsat nějaký článek. Škola požírá všechny děti, tak je čas menší. Ačkoliv tento blog nedostává každodenní péči, vyleju si do něj hodně emocí. Ano, vím, tolik článků tu není. :D Dnes je středa a já se nemůžu dočkat víkendu! Plánuju, že se mrknu do útulku a vyvenčím nějaké chlupaté příšerky, které miluji. Aktuálně požírám čokoládový muffin, který mi maminka koupila ve městě a poslouchám písničku od mých milovaných. V hlavě mi krouží myšlenky: MÁM NAPSAT 4. KAPITOLU PARROT? NEBO NE?
Dneska určitě ne, možná zítra, protože mám volno celý den, ale plánuji se sejít s kamarádkou a vytvořit tak společně prezentaci na děják. Na blog si do týdne čas najdu, nemějte obavy :3 (vím, že mít nebudete, nikdo tu není).
Už jen si užívat večer volna a připravovat se na školu. Mějte se krásně, užijte si zbytek dne!

Miley Cyrus - názory?

11. září 2013 v 15:08 | kattews
Poslední dobou se točí bulváry o "dospělé Hanně Montaně" neboli Miley Cyrus. Upřímně.. já jsem vyrostla na Hanně Montaně a milovala jsem ji hodně let. Miley Cyrus je prostě skvělá, miluji její hlas. Pak se o ní dlouho nemluvilo, dalo se říct, že skončila s pěvěckou kariérou. Nedávno nahrála na youtube nový song (We Can't Stop) s trochu přehnaným videoklipem (ZDE). Seskupilo se neskutečný počet "haterů".. Všichni měli problém s její image. Hodně dlouho je už ostříhaná na krátko. Údajně vlasy dala na charitu, víc nevím, možná to pravda není. Aktuálně už nechybí málo "palců dolů" do vyrovnání "palců nahoru". Můj názor je takový, že Miley mám hrozně ráda dlouho, je jaká je. To ona chce ze sebe udělat něco nového. Je to přece její věc. Je pravda, že v nějakých chvílích to přehání a vypadá to, že chce upoutat pozornost, ale je to její styl, její rozhodnutí, jak k nám bude přistupovat. Myslím, že jí to sluší i s krátkými vlasy. Dlouhé měla vždycky a každý na ně byl zvyklý. Tak přece poznali všichni Miley, ne? Slušelo jí to, ano. Ale kdyby měla předtím krátké vlasy a teď by si je prodloužila, možná by říkal každý něco jiného.

Po delší době se jejím kanále objevilo audio na další její song (Wrecking Ball). Podle mě se jí povedl, líbí se mi. V září k songu nahrála videoklip. (ZDE) Video bylo mírnější, ale i tak se tam objevily přehnané chvíle, které fanoušci opravdu nepřehlédli. Proto se zvyšují pod videem "palce dolů". Podle mě bychom Miley neměli tak dusit tím, že má erotická videa. Chce být taková, jaká teď je. Zpívá pořád pěkně, myslím si, že videoklipem si její songy nebudu kazit, je to jenom video.

Miley Cyrus | via Facebook

1) Záleží vám u Miley na účesu? Jaký se vám líbí víc?
2) Měli jste ji dřív radši než do téhle doby?
3) Hraje u vás víc písnička a nebo videoklip?
4) Jaký máte názor na "hatery"?
5) Je podle vás lepší song "We Can't Stop" nebo "Wrecking Ball"?

Děkuju vám za názory, které napíšete do komentářů. ;)

Mí miláčci <3

30. června 2013 v 22:21 | kattews
Představuji vám své dva miláčky, pro který bych dala ruku do ohně a kteří mi vždy zlepší náladu.
Potlesk dámy a pánové. Opravdu velký aplaus!

 
 

Reklama