#o ní

Meet a Greet

21. června 2014 v 19:35 | kattews


Dnes jsem jela s mojí kámoškou do Prahy na Meet a Greet, na setkání, které pořádá Teri Blitzen a Gabrielle Hecl. Za normálních okolností bych tam vůbec nejela i když jsem jejich fanynka. Jenže jel i Vadim (VAĎÁK)! :) Jsem do něj s kamarádkou totální blázen. Sledujeme ho od jeho samotných začátků, teď už je na 20K odběratelech. Ani nevíte, jaký to byl úžasný pocit ho vidět vycházet z Palladia. To bylo asi to nejnádhernější:D PRVNÍ POHLED NA NĚJ! Málem jsem se s kamarádkou rozbrečela. (To prostě nikdo nepochopí.)
Už přišlo na sebrání odvahy a zeptat se ho o podpis a fotku:


Nedokážu to popsat. Chytne vás člověk, kterého máte tak rádi. A ještě jsme si popovídali!
Pamatoval si nás, protože jsme mu poslaly dopis (chystáme další).
Bylo to tak nádherné! Vyfotila jsme se i s Gabčou a Teri, ale vypadám tam naprosto hrozně:D
Doufám, že ho uvidím znova, byl hrozně hodneeej. Vadiim<3
Tumblr

Jarmareční nálada

4. června 2014 v 21:07 | kattews
Čaues!
Zažívám ten pocit akčnosti, kdy spěcháte od jedné věci k druhé. Zítra máme ŠKOLNÍ JARMARK. Každý rok ho děláme na nějaké konkrétní téma. Měli jsme například TENKRÁT NA ZÁPADĚ, FILMY ATD. Tenhle rok máme úplně příšerné téma. HISTORIE. Ok, dobrý. Jenže nám to vymysleli tak, že od 1. až do 9. třídy to jde postupně. 1. třídy budou mít třeba Sámovu říši nebo tak, pak to jde přes Vikingy až po novověk v devítce. My máme roky 1900 - 1930. No, dejme tomu. Je to fuška. Musíme mít na to vystoupení. (NEVYSTUPUJU, HEČ.)
Odjakživa jsem vystupovala, ale opravdu nechci hrát potrhlého Švejka nebo Sherlocka Holmese. :D
Budu asistovat u třídního stánku, nalejvat guláš a vybírat peníze. A bude to dobrý! :D
Právě se hrabu ve skříni a vybírám si oblečení. Vypadá to na holku tančící Charleston. :D Budu mít čelenku s pírky. :D
Večer jdeme s kámoškou na premiéru filmové adaptace knížky HVĚZDY NÁM NEPŘÁLY. Beru si s sebou kapesníky, budu brečet zase jako želva. :D Ale nehorázně se těším!
No nic, jdu se prohrabávat, mějte se pěkně! :)

Let me show you a few things | via Tumblr

Dřív nebo později

16. května 2014 v 15:57 | kattews
Ahoj!
Dneska jsem zavítala do jednoho z obchodních center. Už dlouho jsem vyhlížela takové ty batůžky - další hit. Jenže pořád jsem ho viděla za strašně přehnané ceny, to ho ještě nikdo nekupoval a ani o nich nikdo nevěděl. Našla jsem si ten batoh v Avonu, byl o tři stovky levnější! A poté, co jsem si ho objednala, nebyl na skladě. Přece jenom si ten batoh za tu dobu koupilo hodně lidí, vidím s tím každého druhého. Dnes jsem ho objevila za slušnou cenu, tak jsem si ho konečně koupila! Do školy ho nosit nebudu, tam by se mi zničil, jak se znám. :D A navíc mám hodně učebnic a v lavicích si nesmíme nechat ani papírek.
Od tatínka jsem k narozkám dostala slunečnici! :) Je skvělá, nemyslíte?


Hrozně se mi líbí, růže jsou trapný. :D Odbočím od tématu - neskutečně se těším na prázdniny! Co vy? Jak se máte? :)

btw. Omlouvám se za to, že nebyl včerejší čtvrteční dýchánek. Změnil se nám datum na odjezd na celodenní výlet se školou, přijela jsem ve 20.00 hodin domů a už jsem nic napsat nestihla. :) Přemýšlím, že to budou jen "Týdenní dýchánky", protože nevím, jestli to bude vycházet opravdu každý čtvrtek.

Proč sem nechodím?

17. dubna 2014 v 17:05 | kattews
Kladete si otázku, proč sem nechodím. Proč už dva týdny nepřidávám články.
Já prostě nevím. Nevím, nic nevím. Nevím, proč. Asi mě to nebaví. Připadá mi to zbytečné. Nemám čtenáře, nedělám to pro nikoho, to mě štve nejvíc. Ale nemyslete si, že končím kvůli návštěvnosti, to ne. Jsou jiné důvody. Nebudu se k AFFSKÁM vyjadřovat, pokud chodí na můj blog, budou vědět, že stávkuju. Nehodlám to psát ostatním. :) Asi mám blog DEFINITIVNĚ POZASTAVENÝ. Věřte mi, že se vrátím.

Kattews zase kecá!

24. března 2014 v 18:20 | kattews
Ahojté! Konečně se zase ozývám. Moje žvásty vám určitě zlepší den, že? Přecejenom jsem se těšila, až si na blog udělám

čas. Víkend byl, nastává zase naše "milované" pondělí. Dnes jsem měla do půl čtvrté, ale naštěstí jsem neměla trénink, protože jsme v neděli hrály. :) Odměna musí být! Se školou je to docela dobrý, mám pár restů hotových, jen musím mít na zítra připraveno 20 fotek, které jsem sama nafotila a nesmí být vyretušované. Naše škola je velmi akční, takže v pátek, kdy je DEN UČITELŮ, pořádá takovou akci, že budou místo učitelek a učitelů učit rodiče. Bude to docela sranda. :D Jenže moje mamka učí na naší škole na prvním stupni a můj taťka je podnikatel a jediné, co by mohl předvést, tak je míchání drinků - 4. místo v ČR!! :D Jenže je to prý finančně náročné. Mrzí mě to, chtěla jsem se tatínkem chlubit. :D Třeba ho přemluvím, uvidí se. V neděli jsem po dlouhé době navšívila útulek. Byla jsem tam s kamarádkou a dali nám na vyvenčení křížence staforda. Buddyho. Byl krásný, hodný a nebyl agresivní, takže jsme si s ním zaběhaly v lese. Po procházce jsme se, jako vždycky, šli podívat do kotců. Naštěstí tam nebylo tolik psů a koček, vždyť je to dobře, že tolik toulavých zvířat zatím není. Ne každé zvíře našli, no. Ale užili jsme si to, Buddy je vyvenčen a určitě na nás myslí, kdy zase přijdeme! :D
Zřejmě budu chodit do útulku od příštího školního roku o hodně častěji, protože naše škola se přidala do takové soutěže pro druhý stupeň. http://www.dofe.cz/ - Mezinárodní cena vévody z Edinburghu, kterou dostanete za to, když se "překonáte". Je to dlouhé na vysvětlování. Koukněte na ty stránky, tam je v podstatě vše. No neříkejte, že to není super! Pro nás to začíná až od toho příštího školního roku a může se přihlásit každý. Chci to zkusit. Možná bych to nezvládla, ale co se stane? Je to z části o samostatnosti a z části také týmová práce, kdy pojedeme do přírody s jediným úkolem - PŘEŽÍT.
Strašně se na to těším, říkám to všem, musím se někomu vykecat. Tak i tady. Dobře, to je asi tak vše, co bych vám dnes
chtěla sdělit. A nebo ne? Těžko říct, všechno jsem vám vykdákala. Spíš vše optimistické. Mám tu jednu horší zprávu. Moje babička je v nemocnici, má horečky, už asi týden. Zjistili jí zánět ledvin, který už má (snad) doléčený. Jenže horečky má pořád. A já se bojím. Nechci přivolat špatné věci, to ne. Jenže, chápete můj pocit? Pro mě je to nejlepší babička na světě. Ale bude to v pohodě. Každý večer se s mamkou modlím, aby to bylo všechno v pořádku. Věřím tomu, nesmím si říkat, že ne. Za týden má babička narozeniny, musí se přece uzdravit.
To by bylo asi všechno. Tak se mějte hezky, těšte se na nové články. :)

/Buddy/

žiju! :D

1. března 2014 v 19:45 | kattews
Ano, úspěšně vám chci oznámit, že...

Ano, po tom ukrutném lyžáku. On vlastně nebyl ukrutný, byl boží! :3 Hned bych se tam vrátila. Lyžování bylo hodně náročné, ale ta parta tam. Nemálo jsem se zasmála. :) Sice sníh opravdu nebyl, ale umělé sjezdovky nejhorší nebyly. Zalyžovala jsem si hodně, to musím uznat. :D Měli jsme tam jednoho kluka, který rozbrečel učitele, personál v penzionu a samozřejmě nás, smíchy. :D Moc nevím, co povídat, fotky mám ještě ve foťáku, nechce se mi je stahovat. :D
Musím se zase připravit na tu hnusnou školu. Zítra asi nic nepřidám. Ale určitě se dočkáte nějaké té kapitolky Parrot a možná i něco víc. :)

Snow

Skončila jsem na čaji.

18. února 2014 v 17:34 | kattews
Zdravím všechny čtenáře, kteří buď nejsou čtenáři a nebo se čtenáři aktuálně stávají, protože čtou můj článek. Pár z vás se možná čtenáři nestanou a pokračovat nebudou, nikoho nenutím, jen vám chci sdělit pár zpráv, které se vás možná týkají. :)
Je to tak, trochu jsem onemocněla, není mi dobře. Správně bych tu neměla být. Jsem v posteli, v ruce notebook a každou chvíli lehnu do postele, tak snad tenhle článek dopíšu. Co se týká bodu 1., tak právě popijím čaj, protože je to jediné, co mi asi trochu pomůže. Druhý bod je trochu složitější, protože mám opravdu obavy. Bojím se, že opravdu onemocním do tý zázračný soboty, kdy odjíždím na lyžák. A navíc to nebude lyžák, ale "kloužák", absolutně není sníh. :) Ale chci hlavně, abych jela. Články budou pravděpodobně přednastavené, abyste se tu něčeho dočkali. Odjíždím v sobotu (22.) až do pátka (28.), ale pořádně aktivní budu až v sobotu. Doufám, že mě neukamenujete a že sem nadále budete chodit. :D Ono je to s vámi těžké, nevím, co by se vám líbilo. :D :)

Write you 💟

A jinak: Přihlásila jsem se do betareadingu na KP, takže kdo by měl zájem, ať klikne sem. Týká se to jen členů KP!
Co to je vlastně betareading? - Je to vlastně oprava gramatických chyb v textu, budu vlastně na KP taková korektorka. Jenže potřebuju taky člověka, co zrovna nemá nejlepší vztah k češtině a nebo se mu prostě opravovat chyby nechce. Od toho je betareading - poradit spisovatelům. Proto, pokud byste měli zájem, určitě se tam obraťte, podle mě je to skvělá věc. Jak pro spisovatele, tak i korektora. ;)
To by bylo pro dnešek vše, mějte se! :)


Možná možné.

22. ledna 2014 v 19:38 | kattews
Zdravím všechny pozůstalé. Takže nikoho, haha. :D
Možná jsem se probudila, začínám mít náladu blogovat, ale chybí mi špetka času. Mohla bych přidávat něco jen tak ve středu - čtvrtek a nebo něco málo o víkendu. Jenže to vám nestačí, já to vím. Každý chce sledovat blog, který se průběžně aktualizuje. V květnu budu mít narozeniny a zřejmě dostanu zrcadlovku. Chtěla bych točit videa, když je bude mít ta zrcadlovka v HD rozlišení. Jenže co? Nejsem zrovna talent, ale za pokus by to stálo. Opravdu nejsem ta, která by točila kosmetiku. Možná by mě to bavilo, ale neměla bych nápady, nezajímám se o to tolik.
Pokud máte nějaké návrhy, co bych mohla točit + bych si mohla založit nějaký blog (nebo tento kompletně předělat) a zveřejňovat ty videa. Nevím, jestli by měly úspěch, když nevím, co budu točit. :D Pokud máte nějaké zkušenosti, určitě mi napište, ať už do komentářů nebo na email.
No, je to asi tak všechno. Držte mi palce. :)

Umírááám?

26. listopadu 2013 v 19:44 | kattews
Ahojte,
umm, jsem tady, překvapivě. Blog asi umřel, absotulně to nestíhám. Přijdu ještě, budu sem chodit, ale teď? Nemám příležitost si najít nějaký čas a přihlásit se.
Omlouvám se. Affs, smažte si mě, ale já na váš blog budu chodit pořád.
Mějte se, doufejte, že se co nejdřív vrátím. Blogování mi totiž bude hodně chybět.

s pozdravem, kattews

Liebster blog award

2. listopadu 2013 v 22:18 | kattews

Tak jsem trochu zapadla do nějaké akce. Asi poprvé!

Invalida

26. října 2013 v 20:01 | kattews
Ahojte!
Dneska jsem nebyla vůbec doma a upřímně.. jsem vyřízená!:D
Byla jsem na turnaji a mám z bloku naražený ukazováček s prostředníčkem a pak ještě něco s kotníkem. :D
Zítra je oslava mého dědy v taťkově restauraci a moc se mi tam nechce kvůli tomu kotníku.
Moc jsem teď neměla čas, ale o prázdninách to zlepším, věřte mi. Jinak se strašně těším na Vánoce! Už aby byly, no. :D Tak si užijte krásný víkend, zítra totiž asi nic nepřidám kvůli tý oslavě. :)
btw. omlouvám se za krátký článek, ale kvůli naraženým prstům nemůžu ani pořádně psát. Bolí mě to přitom, takže nebude kapitola povídek do té doby, dokud se mi to neuzdraví. :D
Mějte se!

i wish.

Úterní nudička.

15. října 2013 v 18:12 | kattews
Zdravííím! Coração ocupado
Dneska jsem měli tělocvik. A já to vždycky pokazím a musím se něčím přežrat.
No, umírám nudou, radši bych se učila než beznadějně brouzdat na internetu. Jediné, co mě drží, je jogurt a písničky na youtube. Už mě bolí oči z toho koukání do monitoru, nemám nic, čím bych se zabavila. Ještě k tomu jsem unavená (ne z těláku!!ˇ-ˇ), spíš tak celkově, už včera jsem byla. Dnes jsem zívala asi tak.. čtyři sta čtyřikrát?

pixel Alespoň poslouchám písničky, které zvednou energii alespoň o 5%. Bouncing bunny

Pár vět na začátek.

29. června 2013 v 20:03 | kattews
Ehm. Tak abych se představila. Jmenuju se Kateřina. Je mi málo málo, hrozně málo. A ani nevím, co sem budu přidávat. Zřejmě nějaké povídky + špetku deníčku. A aby vás to nenudilo, tak pár obrázků, hudby a videí. :3
Miluju Imagine Dragons a Macklemora. Doma mám andulku a psa. Nejčastěji chodím na tablet (aktuálně). Miluju meloun.
Mějte se prozatím famfárově.
kattews
 
 

Reklama