Dýchánky

Dýchánek 0.4 - Zase nakupuji!

3. července 2014 v 16:16 | kattews
Ahoj všichni, konečně je tu další dýchánek. Moc se toho neodehrálo, proto nebyl smysl psát nějaké dýchánky bez žádných novinek. Tenhle je zase naplněn atmosférou z nákupních center. Šla jsem se podívat po obchodech s mamkou a mojí kamarádkou, která zítra odjíždí do Anglie. Hrozně jsem si přála koupit takovou halenku, ale všude jí měli ukrutně předraženou, takže si chci počkat na slevy. Ale nakonec procházka po obchodech nebyla tak špatná. :)

Ve výprodeji v H&M jsem si koupila 2 jednobarevná trička. Jedno tmavě modré na které si chceme s kamarádkou něco natisknout. A druhé je takové šedomodré s kapsičkou. Moc se mi líbí, chci nějakou obyčejnost. :) Vyhlídla jsem si černé sluneční brýle. Žádné nemám, takže jsem je fakt chtěla. U pokladny jsem narazila na notýsek ve tvaru hamburgeru. Ten jsem musela mít. :D Nechám si ho na příští školní rok, ale ještě jsem se nerozhodla, co si do něj budu psát, nechci do něj cpát zbytečnosti, které vůbec nevyužiju.
Hrozně mě štve, jak jsou všude vyvěšený kryty na iPhone. Jako kdyby ho měl každej nebo co. Nejhorší na tom je, že ty kryty jsou fakt krásný. A nakonec jsme šli do Orsay a tam jsem si koupila korálově červenou kšiltovku s řetězem. Taky nutnost :D :)

Dýchánek 0.3 - The fault in our stars

8. června 2014 v 16:08 | kattews
Zdravím u dalšího dýchánku!! :)
Chtěla bych se zaměřit na bestseller Hvězdy nám nepřály. Knížku jsme si přečetla (Psala jsem vám to.) a ve čtvrtek jsem byla na její premiéře. Filmu i knížce dávám pět hvězdiček. Dala bych i šest. Všichni říkají, že se to bojí přečíst kvůli tomu, že je to smutné a tragické. Smutné to je, ale tragické ne. Ukáže divákům a čtenářům, že existuje i takový život a ty lidé jsou kolem nás. Jsem z toho filmu hotová. Mám stažené všechny soundtracky z filmu na mobilu a pouštím si je do sluchátek. Například:


Co k tomu. Všem doporučuji. Mám odvahu i říct, že ten film na mě zapůsobil více jak Hunger Games. Tak samozřejmě, je to úplně jiný žánr, ale přece jenom jsem víc unešená z tohohle dojáku.
Pořád o tom filmu mluvím, nedokážu na něj nemyslet. Těžko říct, že jestli byla lepší knížka nebo film. Bála jsem se, že film se bude hodně od knížky lišit nebo bude totální katastrofa. Ale jen už u traileru se mi hnaly slzy do očí a film mě nezklamal.Takhle jsem si vyzdobila dveře. :D Když se do něčeho zamiluju, je to fakt brutalita. A to se mě neptejte, co ještě na mém pokojíčku změním do TFIOR vzoru. :D

TFIOS

Menší ukázky z filmu:

TFIOS | via Tumblr

Untitled

I really really do :( | via Tumblr

Tfios | via Tumblr

Tfios | via Tumblr

Dýchánek 0.2 - nákupy, nákupy

27. května 2014 v 21:02 | kattews
Whooohaa! Jsem tu zas a zas a mám pro vás dýchánek. Kdo si stěžuje, že přidávám články málo - jde o to, že na blog chodím až 2x denně, ale kdybych psala pořád, nebylo by to ono. Psala bych bláboly, nikoho by to nezajímalo. Už by to byla nuda. Proto si radši s článkem dám záležet a strávím nad ním nějaký čas. ^^ Dneska tvořím dýchánek kvůli tomu, že se odehrálo docela dost věcí a ráda bych o ně s vámi podělila. :D Můj kamarád má narozky a zítra pořádá oslavu. Musela jsem mu s kámoškou něco koupit. Vzhledem k tomu, že nemá rád sladkosti, nezajímá se o módu, vybírání dárku nám dalo zabrat tři hodiny. :D Nebudu psát, co jsem mu koupila. Nikdy nevíte, kdy najde můj blog a zjistí si dárek :DDD. No dobře, moc to hrotím, ale řeknu vám to v příštím dýchánku.


Cvaknutá jízdenka, paragon z Albi (sakra, indície! :D) a taky nějaký peníze, co mi zbyly. - Ve skutečnosti ne, musela jsem je dát mamce, která mi ještě něco kámošovi dokoupila. Panebože, domů jsem se vrátila v půl deváté!


Joooo, mám ten lak! (Pochopí jen ti, co četli můj první dýchánek.)


Nemohla jsem vydržet si něco nekoupit, když jsem strávila tolik času na nákupech. A koupila jsem si CREEPERS! Strašně se mi líbí. Jsem trochu úchyl na boty. (Před nedávnem jsem si koupila Martensy)


asdfghjjklpsfdf to je bombová knížka. A upřímně... poslední stránky té knížky byly zalité slzami. Brečela jsem jako malá. Ta knížka je prostě neuvěřitelná. Je moje nejoblíbenější. Přečetla jsem ji za 3 dny. Hunger Games jsem taky milovala, ale tohle je prostě jiné. Výjmečné. Moc doporučuju, nad tou knížkou se zamyslíte. (Trailer - brzy v kinech)


Jak já miluju saláty. Dělám si je každé pondělí a zbytek si nechávám na úterní svačinu ve škole.

Uvidíme se brzy, mějte se fajn, mám vás ráda! :)

Dýchánek 0.1

21. května 2014 v 21:24 | kattews
Jooo, dočkali jste se dýchánku! Možná to asi trochu přeupravím. Sice je čtvrtek moje jediné volno, ale právě proto! :D Právě proto to volno využiju venku. A hlavně, když je tak krásně. Rozhodla jsem se, že dýchánky vyjdou jednou do týdne a bude to na mě, kdy ho zveřejním. Ve čtvrtek je to na mě moc uškrcené. Vím, že když je čtvrtek, už mám potřebu myslet na to no jo, dneska musím udělat dýchánek, snad stihnu všechno, abych měla čas jen a jen na blog. Ale ne, ve skutečnosti to je: Čtvrtek, to znamená, že musí být dýchánek, no sakra, co já tam přidám?
Já vím, jsem zlá. :D Ale co si povíme dneska?
Dozvi se víc v celém článku. ↓
 
 

Reklama