Červen 2014

Meet a Greet

21. června 2014 v 19:35 | kattews |  #o ní


Dnes jsem jela s mojí kámoškou do Prahy na Meet a Greet, na setkání, které pořádá Teri Blitzen a Gabrielle Hecl. Za normálních okolností bych tam vůbec nejela i když jsem jejich fanynka. Jenže jel i Vadim (VAĎÁK)! :) Jsem do něj s kamarádkou totální blázen. Sledujeme ho od jeho samotných začátků, teď už je na 20K odběratelech. Ani nevíte, jaký to byl úžasný pocit ho vidět vycházet z Palladia. To bylo asi to nejnádhernější:D PRVNÍ POHLED NA NĚJ! Málem jsem se s kamarádkou rozbrečela. (To prostě nikdo nepochopí.)
Už přišlo na sebrání odvahy a zeptat se ho o podpis a fotku:


Nedokážu to popsat. Chytne vás člověk, kterého máte tak rádi. A ještě jsme si popovídali!
Pamatoval si nás, protože jsme mu poslaly dopis (chystáme další).
Bylo to tak nádherné! Vyfotila jsme se i s Gabčou a Teri, ale vypadám tam naprosto hrozně:D
Doufám, že ho uvidím znova, byl hrozně hodneeej. Vadiim<3
Tumblr

Jsem jiná?

12. června 2014 v 16:15 | kattews |  #o těch vedlejších věcech
Každý člověk potřebuje oporu. Třetí ruku, která ho postaví na nohy v těžkých chvílích. Pomůže v depresi, ve špatné náladě a pochopí vás naprosto vždycky. Nezradí vás, řeknou vám naprosto všechno. Všechno, co byste měli vědět a tím vám naznačí, že vám věří. Dokážete se s ním bavit naprosto o čemkoli. A když se vám něco stane, první člověk, komu se svěříte, je právě on. Kamarád nebo kamarádka. Ke štěstí stačí jeden. Někdo má přátel hodně, někdo má jednoho a někdo nemá žádného. Bohužel v téhle době člověk bez kamarádů nemá mezi ostatními šanci.
Poslední dobou... je to složité. Když mě něco trápí, neběžím za kamarádkou, běžím za mámou. Poslední dobou mi prostě nikdo nerozumí. Nemůžu sdílet svoje city, protože je prostě nikdo nepochopí. Cítím se strašně odlišně oproti všem spolužačkám a spolužákům. Zdá se mi, že nepatřím do naší třídy. Nepatřím k těm pipkám od nás. Všichni zažívají těžkou pubertu. Holky se snaží být co nejviditelnější, co nejpřitažlivější a upozorňují na sebe. Kluci jsou doslova odporní. Chovají se k holkám naprosto příšerně, jsou vulgární.
Tohle období mě naprosto zabíjí, začínám si myslet, že se všichni zbláznili. Protože nejde říct vlastní větu bez toho, aby se neobjevovalo tisíce urážek a prskanců. Proto si myslím, že byste si všichni měli vážit těch, co při vás stojí. A z hádky si nic nedělejte, pořád toho člověka máte. Pořád stojí při vás.

Dýchánek 0.3 - The fault in our stars

8. června 2014 v 16:08 | kattews |  Dýchánky
Zdravím u dalšího dýchánku!! :)
Chtěla bych se zaměřit na bestseller Hvězdy nám nepřály. Knížku jsme si přečetla (Psala jsem vám to.) a ve čtvrtek jsem byla na její premiéře. Filmu i knížce dávám pět hvězdiček. Dala bych i šest. Všichni říkají, že se to bojí přečíst kvůli tomu, že je to smutné a tragické. Smutné to je, ale tragické ne. Ukáže divákům a čtenářům, že existuje i takový život a ty lidé jsou kolem nás. Jsem z toho filmu hotová. Mám stažené všechny soundtracky z filmu na mobilu a pouštím si je do sluchátek. Například:


Co k tomu. Všem doporučuji. Mám odvahu i říct, že ten film na mě zapůsobil více jak Hunger Games. Tak samozřejmě, je to úplně jiný žánr, ale přece jenom jsem víc unešená z tohohle dojáku.
Pořád o tom filmu mluvím, nedokážu na něj nemyslet. Těžko říct, že jestli byla lepší knížka nebo film. Bála jsem se, že film se bude hodně od knížky lišit nebo bude totální katastrofa. Ale jen už u traileru se mi hnaly slzy do očí a film mě nezklamal.Takhle jsem si vyzdobila dveře. :D Když se do něčeho zamiluju, je to fakt brutalita. A to se mě neptejte, co ještě na mém pokojíčku změním do TFIOR vzoru. :D

TFIOS

Menší ukázky z filmu:

TFIOS | via Tumblr

Untitled

I really really do :( | via Tumblr

Tfios | via Tumblr

Tfios | via Tumblr


Jarmareční nálada

4. června 2014 v 21:07 | kattews |  #o ní
Čaues!
Zažívám ten pocit akčnosti, kdy spěcháte od jedné věci k druhé. Zítra máme ŠKOLNÍ JARMARK. Každý rok ho děláme na nějaké konkrétní téma. Měli jsme například TENKRÁT NA ZÁPADĚ, FILMY ATD. Tenhle rok máme úplně příšerné téma. HISTORIE. Ok, dobrý. Jenže nám to vymysleli tak, že od 1. až do 9. třídy to jde postupně. 1. třídy budou mít třeba Sámovu říši nebo tak, pak to jde přes Vikingy až po novověk v devítce. My máme roky 1900 - 1930. No, dejme tomu. Je to fuška. Musíme mít na to vystoupení. (NEVYSTUPUJU, HEČ.)
Odjakživa jsem vystupovala, ale opravdu nechci hrát potrhlého Švejka nebo Sherlocka Holmese. :D
Budu asistovat u třídního stánku, nalejvat guláš a vybírat peníze. A bude to dobrý! :D
Právě se hrabu ve skříni a vybírám si oblečení. Vypadá to na holku tančící Charleston. :D Budu mít čelenku s pírky. :D
Večer jdeme s kámoškou na premiéru filmové adaptace knížky HVĚZDY NÁM NEPŘÁLY. Beru si s sebou kapesníky, budu brečet zase jako želva. :D Ale nehorázně se těším!
No nic, jdu se prohrabávat, mějte se pěkně! :)

Let me show you a few things | via Tumblr