Březen 2014

Layout // I don't care

31. března 2014 v 15:00 | kattews |  layouts

Doba trvání: 30 minut
Spokojenost: 75%

Chceš layout? Nastavím ti ho. :)
Do komenáře napiš "Beru si layout"
Ozvu se ti na blog i s mou e-mailovou adresou, kterou budeme využívat ke komunikaci.

Velká rekonstrukce!

28. března 2014 v 22:24 | kattews
Zdravím!
Jsem tak nadšená! :D Nudila jsem se, tak jsem vytvořila design. Původně to měl být někomu darovaný nebo bych ho sem přidala. Ale nakonec se mi docela zalíbil, tak jsem si ho vzala. Prošla jsem jiným systémem, blog kompletně předělala. Myslím si, že je to cesta k lepšímu. Nemusím vás zatěžovat složitým menu, žádné není. Vše je v horních ikonkách. Vše jsem zrekonstruovala do novějšího a modernějšího stylu a docela to jde, ne? Byla bych samozřejmě ráda za případné komentáře a názory. Tenhle design tu bude dlouho. Dokud nepřijdu s novým nápadem. :D

Affiliates

28. března 2014 v 22:10 | kattews

Lucka^^ - luc-is.blog.cz


Kde všude jsem?

28. března 2014 v 22:02 | kattews

Gramatický pomocník

27. března 2014 v 21:38 | kattews |  Rady, tipy
Připravila jsem si pro vás takovou menší pomůcku, jak se trochu "otrkat" v naší milované češtině. :) Samozřejmě, není to pro ty, co se vyznají. Je to pro ty, co k tomu nemají tak blízko a pár ponaučení.
Nekopírovat, jinak trhám nehty. :)

Klikni na lupu pro zvetšení.


Kattews zase kecá!

24. března 2014 v 18:20 | kattews |  #o ní
Ahojté! Konečně se zase ozývám. Moje žvásty vám určitě zlepší den, že? Přecejenom jsem se těšila, až si na blog udělám

čas. Víkend byl, nastává zase naše "milované" pondělí. Dnes jsem měla do půl čtvrté, ale naštěstí jsem neměla trénink, protože jsme v neděli hrály. :) Odměna musí být! Se školou je to docela dobrý, mám pár restů hotových, jen musím mít na zítra připraveno 20 fotek, které jsem sama nafotila a nesmí být vyretušované. Naše škola je velmi akční, takže v pátek, kdy je DEN UČITELŮ, pořádá takovou akci, že budou místo učitelek a učitelů učit rodiče. Bude to docela sranda. :D Jenže moje mamka učí na naší škole na prvním stupni a můj taťka je podnikatel a jediné, co by mohl předvést, tak je míchání drinků - 4. místo v ČR!! :D Jenže je to prý finančně náročné. Mrzí mě to, chtěla jsem se tatínkem chlubit. :D Třeba ho přemluvím, uvidí se. V neděli jsem po dlouhé době navšívila útulek. Byla jsem tam s kamarádkou a dali nám na vyvenčení křížence staforda. Buddyho. Byl krásný, hodný a nebyl agresivní, takže jsme si s ním zaběhaly v lese. Po procházce jsme se, jako vždycky, šli podívat do kotců. Naštěstí tam nebylo tolik psů a koček, vždyť je to dobře, že tolik toulavých zvířat zatím není. Ne každé zvíře našli, no. Ale užili jsme si to, Buddy je vyvenčen a určitě na nás myslí, kdy zase přijdeme! :D
Zřejmě budu chodit do útulku od příštího školního roku o hodně častěji, protože naše škola se přidala do takové soutěže pro druhý stupeň. http://www.dofe.cz/ - Mezinárodní cena vévody z Edinburghu, kterou dostanete za to, když se "překonáte". Je to dlouhé na vysvětlování. Koukněte na ty stránky, tam je v podstatě vše. No neříkejte, že to není super! Pro nás to začíná až od toho příštího školního roku a může se přihlásit každý. Chci to zkusit. Možná bych to nezvládla, ale co se stane? Je to z části o samostatnosti a z části také týmová práce, kdy pojedeme do přírody s jediným úkolem - PŘEŽÍT.
Strašně se na to těším, říkám to všem, musím se někomu vykecat. Tak i tady. Dobře, to je asi tak vše, co bych vám dnes
chtěla sdělit. A nebo ne? Těžko říct, všechno jsem vám vykdákala. Spíš vše optimistické. Mám tu jednu horší zprávu. Moje babička je v nemocnici, má horečky, už asi týden. Zjistili jí zánět ledvin, který už má (snad) doléčený. Jenže horečky má pořád. A já se bojím. Nechci přivolat špatné věci, to ne. Jenže, chápete můj pocit? Pro mě je to nejlepší babička na světě. Ale bude to v pohodě. Každý večer se s mamkou modlím, aby to bylo všechno v pořádku. Věřím tomu, nesmím si říkat, že ne. Za týden má babička narozeniny, musí se přece uzdravit.
To by bylo asi všechno. Tak se mějte hezky, těšte se na nové články. :)

/Buddy/

#DStag - 5. den

21. března 2014 v 20:33 | kattews |  DailySentence tag
Dneska jsem celý den zpívala.


O co v mém tagu jde? Dozvíš se zde.

Lapač snů, náš zachránce.

20. března 2014 v 20:14 | kattews |  TT
Znáte ten neskutečný pocit, kdy se celí zpocení probudíte uprostřed noci z hrozivé noční můry? Trvá vám pak usnout? Nebo ani usnout nemůžete? Ten pocit zná asi každý, kdo už jednou spal. Jsou to temní duchové, kteří nám do hlav tahají špatné myšlenky? Je to předpověď něčeho hrozného? Nebo to je prostě vaše vědomí a myšlenka? Abychom zabránili špatným snům, můžeme si koupit zachránce nocí. Lapače snů.

#DStag - 4. den

20. března 2014 v 19:06 | kattews |  DailySentence tag
Ok, vykašlu se na 30 dní přidávání tagu každej den, protože to stejně nikoho nezajímá (ani mě), takže si dám 5 dní, yaaay!


O co v mém tagu jde? Dozvíš se zde.

#DStag - 3. den

18. března 2014 v 20:32 | kattews |  DailySentence tag
Dnes jsem uběhla cca 3km a ne, nechlubím se! :D


O co v mém tagu jde? Dozvíš se zde.