Važte si svého života.

16. února 2014 v 15:30 | kattews |  #o těch vedlejších věcech
Poslední dobou čtu případy o tom, jak to máte v životě těžké, že jste dostali bílý iPhone místo černého, že se s vámi rozešel kluk a že se hodláte řezat. Zvedá se mi z vás žaludek, opravdu.Jsem zvědavá, až to bude jednou tak, že se budeme vraždit sami navzájem. Opravdu se divím lidem, co si neváží svého života. Ty kecy typu:
"To je hrózný, tvůj život bych si s tebou fakt vyměnila."
"Já mám tak těžkej život, ty vole, dneska musím hlídat mýho bráchu a kvůli tomu nejdu do Ňujorkru!"
"Jsme na těláku dělali kotrmelce, jsem si zlomila čerstvě nalakovanej nehet, jsem myslela, že toho učitele zabiju!"
"Čum, jak za nim dolejzdá, pizda jedna, bych ji fakt zavraždila, ať se k němu furt nelepí."

Víc jsem jich nezažila a neslyšela. :) Jenže počet lidí, co se tak chovají, se zvyšuje. Celkem mě to mrzí. Vím, že jsem říkala taky jednu věc. "CHCI BÝT UŽ DOSPĚLÁ." Hodně lidí se mi smálo, i já se tomu teď směju. Dětství je to nejkrásnější v životě a já si přeju, aby trvalo ještě co nejdéle. Jenže tenhle článek by vám měl říct, že ne každý člověk si může život užívat jako vy. Podívejte se na Koreu, podívejte se na ty africký, asijský státy, samé demonstrace, nejsou spokojený, celý jejich stát není spokojenej, mají se tam hůře, tisíce vojáků denně bojuje, aby přežilo. Aby vidělo svou rodinu. My se vztekáme nad vším, nejsme spokojeni s tím, co dostaneme k Vánocům, nevážíme si své rodiny, svých rodičů, někdy ani svých přátel. Je pravda, že přátelství je dost silné slovo a ne každý ho dodržuje. Chci vám říct, že všichni tu svou opravdovou rodinu nemají a nemají iPhony, co si všichni tak přejí. Opravdu ne.
Važte si svého života, nikdy nevíte, kdy skončí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luciiy. Luciiy. | Web | 16. února 2014 v 16:11 | Reagovat

pěkně napsaný článek :) vystihla si to naprosto přesně. Nevážíme si ničeho a popravdě lidi co říkají takovýhle a podobný věci mám kolikrát chuť praštit. Měli by sme se všichni vzpamatovat.

2 Týna \ wildhonesty.blog.cz Týna \ wildhonesty.blog.cz | Web | 16. února 2014 v 16:59 | Reagovat

Souhlasím s tebou. Bohužel na takový tip lidí narážím každý den, protože jedna z nich chodí ke mně do třídy, jednou jsme si říkali něco o té PPP (porucha přijmu potravy) a já jsem řekla, že se to taky zobrazuje náladovostí a častými depresemi (znám to, něco jsem si o tom zjišťovala) a ta spolužačka řekla "Tak v tom případě to mám taky"...Ještě ukazuje na každého zápěstí, řeže se. Takové lidi bych propleskla. Ještě k tomu, když ta holka má dobrý život, přátelé, rodinu apod.. Nedivila bych se, kdyby třeba neměla jednoho z rodičů, to bych pochopila, že to dělá kvůli tomu, ale ona má vše co k životu potřebuje (rodinu) atd.. :/

Měli by se ti lidé nad sebou zamyslet.

3 ellnesin-blog ellnesin-blog | Web | 16. února 2014 v 20:29 | Reagovat

Zajímavá a pravdivá úvaha...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama