Únor 2014

Proč zrovna tyhle?

21. února 2014 v 13:45 | kattews
Ahoj :)
Vzhledem k tomu, že zítra odjíždím na ten lyžák, už moc nic přidat nestihnu. Myslela jsem si, že články přednastavím, ale vemte si... opravdu nevím, co bych vám tu kuňkala. Mám tu pro vás pár tipů na poslech hudby a jak si zpříjemnit ještě příjemnější pátek!!:) Samozřejmě, jak kdo poslouchá to, co já. :D Nevím, jak vy, ale první, co zapnu na internetu, je Youtube. :) Tak si užijte víkend!

1) Christina Aguilera a její slaďáček.


Pokud chcete vyměknout a pročistit si myšlenky, poslouchejte. :)

2) Pohodová, rytmická.


Taková nenáročná, moc se mi líbí, mám ji jako zvonění v mobilu. :)

3) Špetka dobré nálady.


Chcete mít lepší náladu? Pharrell WIlliams má pro vás úžasný song. :)

btw. Zřejmě něco napíšu až příští víkend. Na lyžáku bude možná wifi připojení, ale přes mobil se těžko budu upisovat na článcích. :) Doufám, že až se vrátím, někdo (jako čtenář) tu ještě bude.

9. kapitola | Parrot

20. února 2014 v 17:43 | kattews |  Parrot
Nebudu nic namítat, komentovat a psát. Další kapitola pro všechny, co chtějí. :)


Skončila jsem na čaji.

18. února 2014 v 17:34 | kattews |  #o ní
Zdravím všechny čtenáře, kteří buď nejsou čtenáři a nebo se čtenáři aktuálně stávají, protože čtou můj článek. Pár z vás se možná čtenáři nestanou a pokračovat nebudou, nikoho nenutím, jen vám chci sdělit pár zpráv, které se vás možná týkají. :)
Je to tak, trochu jsem onemocněla, není mi dobře. Správně bych tu neměla být. Jsem v posteli, v ruce notebook a každou chvíli lehnu do postele, tak snad tenhle článek dopíšu. Co se týká bodu 1., tak právě popijím čaj, protože je to jediné, co mi asi trochu pomůže. Druhý bod je trochu složitější, protože mám opravdu obavy. Bojím se, že opravdu onemocním do tý zázračný soboty, kdy odjíždím na lyžák. A navíc to nebude lyžák, ale "kloužák", absolutně není sníh. :) Ale chci hlavně, abych jela. Články budou pravděpodobně přednastavené, abyste se tu něčeho dočkali. Odjíždím v sobotu (22.) až do pátka (28.), ale pořádně aktivní budu až v sobotu. Doufám, že mě neukamenujete a že sem nadále budete chodit. :D Ono je to s vámi těžké, nevím, co by se vám líbilo. :D :)

Write you 💟

A jinak: Přihlásila jsem se do betareadingu na KP, takže kdo by měl zájem, ať klikne sem. Týká se to jen členů KP!
Co to je vlastně betareading? - Je to vlastně oprava gramatických chyb v textu, budu vlastně na KP taková korektorka. Jenže potřebuju taky člověka, co zrovna nemá nejlepší vztah k češtině a nebo se mu prostě opravovat chyby nechce. Od toho je betareading - poradit spisovatelům. Proto, pokud byste měli zájem, určitě se tam obraťte, podle mě je to skvělá věc. Jak pro spisovatele, tak i korektora. ;)
To by bylo pro dnešek vše, mějte se! :)Ohodnocený blog / wildhonesty.blog.cz

17. února 2014 v 19:29 | kattews |  Ohodnocené blogy

Hodnocení v celém článku.

Važte si svého života.

16. února 2014 v 15:30 | kattews |  #o těch vedlejších věcech
Poslední dobou čtu případy o tom, jak to máte v životě těžké, že jste dostali bílý iPhone místo černého, že se s vámi rozešel kluk a že se hodláte řezat. Zvedá se mi z vás žaludek, opravdu.


Nábor na affs

15. února 2014 v 13:40 | kattews

Dobře, rozjedu to. :) Chci koukat taky na jiné blogy. :)
Nebudu to prodlužovat, prostě, pokud se chceš přidat do mého seznamu spřátelených blogů,
vyplň formulář a já ti dám vědět na tvůj blog. ;)


Vše piš do komentářů. :) Pokud máte dotazy, ptejte se.

8. kapitola | Parrot

14. února 2014 v 20:36 | kattews |  Parrot
Jste si mysleli, že nebudu pokračovat, co? :D Hahá, spletli jste se. Parrot zatím konec nechystá.


Minule jste četli...
Uviděla jsem malé, asi tak šestileté děti, jak si hrají s plyšákami, někteří plyšáci byli už na půl roztrhané. Uviděla jsem i o něco mladší kluky, kteří se perou a holky, které si navzájem lakují nehty. Ale pak jsem se podívala na konec místnosti. Nevěřila jsem vlastním očím, co to vidím. Spíš, koho to vidím.Zpátky!

13. února 2014 v 20:34 | kattews


Nadpis článku asi mluví za vše. :D
Všechny vás zdravím! Zase. Ano, je to tak, jsem zpátky! :D Přece bych vás tu nenechala jen tak. Dobře, už se stalo. :D Trochu jsem to tu pozměnila. To jste si už očividně všimli - nový design, kabát blogu. Trochu jsem změnila i systém menu, tenhle blog nebude aktivní každou hodinu, ale každý den až obden snad článek bude.
Samozřejmě, mé affska už mě určitě nechtějí, zatím si to tu musím zase zkrotit a vzít si blog do vlastních rukou, pak budu řešit nějaké další věci. Jen, pokud tu opravdu ještě někdo je, tak vás zdravím a jsem za vás ráda. Povídky budou pokračovat, nebojte.
Pokud máte nějaké návrhy na zlepšení blogu, pište.
Zatím se mějte. :)